Home / جلسه شورا / رییس کمسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تبریز : تسریع در احداث پایانه ترکیبی ایستگاه 5 مترو را در دستور کار خود قرار دهید.

رییس کمسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تبریز : تسریع در احداث پایانه ترکیبی ایستگاه 5 مترو را در دستور کار خود قرار دهید.

در جلسه کمسیون حمل و نقل و ترافیک، با حضور شهردار تبریز و مجموعه حمل و نقل و ترافیک شهرداری مطرح شد؛
رییس کمسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تبریز :
تسریع در احداث پایانه ترکیبی ایستگاه 5 مترو را در دستور کار خود قرار دهید.
بررسی آخرین وضعیت تملک و اجرای پایانه درون شهری و پایانه ترکیبی ایستگاه 5 مترو تبریز در دستور کار این هفته کمسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تبریز قرار گرفت.
رییس کمسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی کلانشهر تبریز اهمیت و لزوم تسریع اجرای پایانه ترکیبی در مترو را یکی از بزرگترین طرح های تبریز خواند و خاطر نشان کرد: با احداث این پارک سوار ترکیبی در ایستگاه 5 ، قطار شهری خواهد توانست مسافران را از اطراف به نقاط مختلف شهر انتقال دهد.
مدبر همچنین با اشاره به عملکرد مناسب شهردار تبریز گفت: کمک شایان شهرداری به مترو در چند دوره گذشته بی سابقه بوده است.
دکتر جعفر مدبر احداث این پایانه را که یکی از پایانه های ترکیبی در سه واحد اتوبوسرانی و تاکسیرانی و مترو را به هم مرتبط می نماید و برای اولین بار اجرا خواهد شد، را بسیار مهم خواند.
شهردار تبریز نیز از تملک بیش از 80 درصدی خط 5 مترو خبر داد و افزود : کار در قطار شهری روند رو به رشدی را داشته است.
اعضای کمسیون نسبت به کار کارشناسی در تمامی مسائل شهری و علی الخصوص عدم توقف در پایانه ها تاکید نمودند و افزودند: در احداث این پایانه ترکیبی امروز شهر را در نظر نگرفته و برای چشم انداز 20 ساله این مکان طراحی شود.
دکتر جعفر مدبر رسیدن ایستگاه مترو به میدان ساعت تا شهریور ماه را برای مجموعه شهرداری تاکید نمودند که، یکی از قول های شهردار تبریز در اواخر سال 94 بود.
گفتنی است این جلسه با حضور اعضای کمسیون و شهردار تبریز و معاونت حمل و نقل و مدیر سازمان ترافیک و همچنین مدیر عامل قطار شهری برگزار گردید و شهرداری بر این شد تا اقدامات لازم جهت تسریع در احداث این پایانه را در دستور کار خود قرار دهد.

About امیر علی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*