Home / ترافیک-حمل نقل / جلسه کمیسیون حمل و نقل درباره رسیدگی به مشکلات واحدهای صنفی شرکت های مسافربری تبریز
hdr

جلسه کمیسیون حمل و نقل درباره رسیدگی به مشکلات واحدهای صنفی شرکت های مسافربری تبریز

جلسه کمیسیون حمل و نقل و ترافیک درباره رسیدگی به مشکلات عدم استقرار واحد های صنفی در ترمینال مسافربری بزرگ تبریز که چند ماه پیش افتتاح شد، منعقد گردید.

 جلسه با حضور اعضای کمیسیون و چندی از نماینده گان صنفی شرکت های مسافربری و معاونت حمل و نقل شهردار و رئیس سازمان پایانه های مسافربری در محل عمارت میدان ساعت برگزار گردید.

قلیزاده،رییس سازمان پایانه های مسافربری شهرداری تبریز در این باره گفتسالهای مدیدی است که شرکت هایی از ترمینال قدیم در مکان باغ گلستان تا به امروز خدمت رسانی به مسافران فعال بوده و هستند  و همچنین  تعامل سازنده ی با شهرداری  داشته اند و شهرداری برای ارج نهادن به پیشکسوتان این عرصه امتیازی و اولویتی در واگذاری غرفه های ترمینال بزرگ و مرکزی برای این اقشار در چهارچوب قانون در نظر بگیرد.

دکتر مدبر، ریاست کمیسیون  پس از مشورت  و اعلام نظر اعضای کمیسیون تصمیم بر این گردید  که موضوع مورد نظر یک باردیگر در هیئت مدیر سازمان پایانه های مسافربری مطرح و بعد از بررسی در صورت امکان اقدامی موثر در چهارچوب قانون انجام گیرد و در غیر اینصورت مسله را به صورت لایحه دو فوریتی به شورا ارسال کنند تا کمیسیون و شورا  با استفاده از اختیارات قانون گذاری اقدام به حل مشکل کنند.

About modab

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*