Home / شهرداری / رییس کمسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی کلانشهر تبریز: رویه جدید افتتاح قبل از شروع به کار، متاسفانه در ترمینال تبریز نیز انجام گرفت.

رییس کمسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی کلانشهر تبریز: رویه جدید افتتاح قبل از شروع به کار، متاسفانه در ترمینال تبریز نیز انجام گرفت.

پایگاه اطلاع رسانی دکتر جعفر مدبر به نقل از سایت تبریز بیدار؛ جعفر مدبر به عنوان رییس کمسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی کلانشهر تبریز در خصوص افتتاح فرمالیته و نمایشی ترمینال تبریز گفت: رویه جدید افتتاح قبل از شروع به کار، متاسفانه در ترمینال تبریز نیز انجام گرفت.
وی همچنین اظهار داشت: تا آنجایی که ما می دانیم افتتاح ها را زمانی انجام می دهند که کار شروع شود اما متاسفانه این هم رویه جدیدی است که اول افتتاح می کنند و سپس کم و کاستی ها را برطرف می نمایند.
وی افزود: البته بعد از حل مشکلات مراحل آخر اقدامات در حال انجام است و انشاالله به زودی حل خواهد شد.
عضو شورای شهر تبریز ادامه داد: مشکل دیگری که در این راه وجود داشت در تقسیم شرکت ها بود که برخی ها نسبت به تقسیم بندی شرکت ها اعتراض داشتند و قرار شده تا با مناقصه عمومی این مشکل حل گردد.
مدبر در خصوص وظیفه نظارتی شورا و تذکر به شهرداری در این مواقع که پروژه ای را قبل از شروع به کار افتتاح می نمایند نیز گفت: امیدوارم شاهد این روند نباشیم چراکه آخرین مرحله هر کاری افتتاح آن است و انتظار هم این است که بلافاصله بعد از افتتاح شروع به کار نمایند و ما هم دیگر اجازه چنین کاری را نخواهیم داد هرچند یکی دو مورد باشد.
این مساله در جلسات تخصصی کمسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر در حال بررسی است.

About امیر علی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*