Home / بازدید / سایه سرد سکوت بر ورزشگاه دیهیم تبریز!/

سایه سرد سکوت بر ورزشگاه دیهیم تبریز!/

بازدید دکتر جعفر مدبر از ورزشگاه دیهیم تبریز که چند وقت است که سایه سرد سکوت بر آن حکمفرما شده است، در یک روز برفی انجام پذیرفت.

این ورزشگاه که در منطقه شربت زاده خیابان مفتح واقع شده است، در دو سال اخیر امید ورزکاران و جوانان علاقمند به ورزش فوتبال بود که با تلاش شهرداری باعث شد، تا زمین این ورزشگاه وسعت یافته و قرار بر این شد تا این ورزشگاه به چمن مجهز شده و امکاناتی برای فوتبال دوستان و بازیکنان فراهم آید، اما پیمانکار این پروژه چمن را به حال خود رها کرده است و این اتفاق اگر به این منوال پیش رود باعث خرابی چمن شده و خساراتی را در پی خواهد داشت.

در پی بازدید عضو شورای اسلامی شهر تبریز قرار بر این شد تا با پیگیری های لازم اقدامات لازم جهت سوال از پیمانکار و همچنین از سر گیری اجرای این پروژه هر چه سریعتر در دستور کار قرار گیرد.

img_20161103_102640

دکتر جعفر مدبر خاطر نشان کرد: یکی از اولویت های شورا و شهرداری رسیدگی به امور جوانان و فراهم نمودن امکانات فرهنگی ورزشی و علمی برای آنها می باشد، چرا که این جوانان آینده ساز این مرز و بوم می باشند و برای شهر و کشور خودشان افتخار می آفرینند و همچنین اوقات فراغت خود را در راه صحیح سپری خواهند نمود.

img_20161103_101728

پیگیری ها در این مورد ادامه داشته و به هر گونه گزارش در این مورد، متعاقبا اعلام خواهد شد.

About امیر علی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*